Yhteystiedot

Henri Hakala

Projektipäällikkö
+358 50 681 51
henri.hakala@keskuspuhdistamo.fi

Rakennustekniikka, ilmanvaihto, Sulkavuoren työmaatoiminnot

Veli-Matti Hatvala

Projektipäällikkö
+358 41 730 2774
veli-matti.hatvala@keskuspuhdistamo.fi

Putkistot, koneet, laitteet ja tietomalli

Ari-Matti Ilkka

Projektipäällikkö
+358 40 566 3564
ari-matti.ilkka@keskuspuhdistamo.fi

Siirtoviemärit ja purkuputki, viimeistelytyöt ja ennallistaminen Sulkavuoren ympäristössä ja Vihilahdessa

Eveliina Langenoja

Ympäristöinsinööri
+358 44 486 3789
eveliina.langenoja@keskuspuhdistamo.fi

Ympäristö, riskienhallinta, projektipankki

Marko Männynsalo

Projektipäällikkö
+358 40 156 2172
marko.mannynsalo@keskuspuhdistamo.fi

Pumppaamot ja siirtoviemärit

Kirsti Toivonen

Talouspäällikkö
+358 40 740 1498
kirsti.toivonen@keskuspuhdistamo.fi

Talous, hallinto ja viestintä

Lauri Valtiala

Käyttöpäällikkö
+358 44 430 9165
lauri.valtiala@keskuspuhdistamo.fi

Prosessit, LVI, käyttöönotto ja käytönaikaiset toiminnot

Antti Varpe

Rakennuttamisasiantuntija
+358 400 238 128
antti.varpe@keskuspuhdistamo.fi

Rakennuttaminen ja rakennetekniikka

Petri Ylönen

Sähköinsinööri
+358 41 730 1381
petri.ylonen@keskuspuhdistamo.fi

Sähköistys ja automaatio

Tampereen Seudun Keskuspuhdistamo Oy:n hallitus

Valokuva hallituksesta

Takarivi vasemmalta oikealle: Raimo Juntunen, Lasse Sampakoski, Mikko Paavola, Pekka Nieminen, Jonna Sillman-Sola, Lauri Väänänen, Jaakko Joensuu, alarivissä Timo Heinonen (Keskuspuhdistamon toimitusjohtaja) Kari Lahtinen (hallituksen puheenjohtaja) ja Tommi Rasila.

Tampereen Seudun Keskuspuhdistamo Oy

Tampere Region Central Wastewater Treatment Plant Ltd.

Voimakatu 11
FI-33100 Tampere, Finland
+358 40 740 1498

Lähin pysäköintialue: Voimakadun parkki – Finnpark

Laskutustiedot

Vastaanotamme vain verkkolaskuja.

Verkkolaskuosoite / OVT-tunnus
Tampereen Seudun Keskuspuhdistamo Oy
0037021147732450
Verkkolaskuoperaattori: CGI
Välittäjätunnus: 003703575029

Mikäli toimittaja ei voi lähettää verkkolaskua, voi käyttää maksutonta toimittajaportaalia. Toimittajaportaali löytyy osoitteesta: https://www.laskuhotelli.fi/portaali