Yhteystiedot

Henri Hakala

Projektipäällikkö
+358 50 681 51
henri.hakala@keskuspuhdistamo.fi

Rakennustekniikka, ilmanvaihto, Sulkavuoren työmaatoiminnot

Veli-Matti Hatvala

Projektipäällikkö
+358 41 730 2774
veli-matti.hatvala@keskuspuhdistamo.fi

Putkistot, koneet, laitteet ja tietomalli

Anna Heikka

Toimistosihteeri
Vanhempainvapaalla
+358 44 481 1349
anna.heikka@keskuspuhdistamo.fi

Ari-Matti Ilkka

Projektipäällikkö
+358 40 566 3564
ari-matti.ilkka@keskuspuhdistamo.fi

Siirtoviemärit ja purkuputki, viimeistelytyöt ja ennallistaminen Sulkavuoren ympäristössä ja Vihilahdessa

Lasse Järvinen

Prosessi-insinööri
+358 41 732 3249
lasse.jarvinen@keskuspuhdistamo.fi

Prosessit, käyttöönotto ja käytönaikaiset toiminnot

Eveliina Langenoja

Ympäristöinsinööri
+358 44 486 3789
eveliina.langenoja@keskuspuhdistamo.fi

Ympäristö, riskienhallinta, projektipankki

Katri Masalin

Toimistosihteerin sijainen +358 44 481 1349 katri.masalin@keskuspuhdistamo.fi

Marko Männynsalo

Projektipäällikkö
+358 40 156 2172
marko.mannynsalo@keskuspuhdistamo.fi

Pumppaamot ja siirtoviemärit

Ville Patrikka

Automaatioinsinööri
+358 41 732 3802
ville.patrikka@keskuspuhdistamo.fi

Automaatio, käyttöönotto ja käytönaikaiset toiminnot

Kirsti Toivonen

Talouspäällikkö
+358 40 740 1498
kirsti.toivonen@keskuspuhdistamo.fi

Talous, hallinto ja viestintä

Lauri Valtiala

Käyttöpäällikkö
+358 44 430 9165
lauri.valtiala@keskuspuhdistamo.fi

Prosessit, LVI, käyttöönotto ja käytönaikaiset toiminnot

Antti Varpe

Rakennuttamisasiantuntija
+358 400 238 128
antti.varpe@keskuspuhdistamo.fi

Rakennuttaminen ja rakennetekniikka

Petri Ylönen

Sähköinsinööri
+358 41 730 1381
petri.ylonen@keskuspuhdistamo.fi

Sähköistys ja automaatio

Tampereen Seudun Keskuspuhdistamo Oy:n hallitus

Takarivissä vasemmalta oikealle: Raimo Juntunen, Esa Kanerva, Pekka Nieminen, Mikko Paavola, Lasse Sampakoski ja Jaakko Joensuu. Eturivissä: Tommi Rasila (hallituksen varapuheenjohtaja), Timo Heinonen (toimitusjohtaja), Kari Lahtinen (hallituksen puheenjohtaja) ja Jonna Sillman-Sola.

Tampereen Seudun Keskuspuhdistamo Oy

Tampere Region Central Wastewater Treatment Plant Ltd.

Uusi osoitteemme on:

Sulkavuorenkuja 6
FI-33820 Tampere, Finland
+358 44 481 1349

 

Laskutustiedot

Vastaanotamme vain verkkolaskuja.

Verkkolaskuosoite / OVT-tunnus
Tampereen Seudun Keskuspuhdistamo Oy
0037021147732450
Verkkolaskuoperaattori: CGI
Välittäjätunnus: 003703575029

Mikäli toimittaja ei voi lähettää verkkolaskua, voi käyttää maksutonta toimittajaportaalia. Toimittajaportaali löytyy osoitteesta: https://www.laskuhotelli.fi/portaali